Меню сайту

Я - учитель!

Думала: головне - формувати: робити, творити, ліпити.

Думала: вірний шлях показати: правити, лікувати, вчити.

Думала: рватись, боротись, рубати, мчатись, якщо сила несе,

А вияснилося - всього лиш любити, - тільки любити - і все.

С. Белова, переклад з російської мови Музиченко В.А.

  Вітаю Вас, гість!

 Ви завітали на сторінку  вчителя математики Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 м. Первомайський Харківської області НАДІЇ КОНОВАЛЕНКО.

    Мій сайт - це не тільки спроба поділитися своїм досвідом, скоріше спроба здобути новий досвід у спілкуванні. Мій сайт - для однодумців: колег, учнів та їх батьків. 

 Буду рада співпраці, спілкуванню: разом ми можемо зробити САЙТ кращим та цікавішим!


 Власний особистісний і педагогічний портрет

 Я, Коноваленко Надія Анатоліївна, вчитель математики. На педагогічній ниві працюю вже 32 роки. Любов до математики прищепила мені моя вчителька Водяницька Світлана Іванівна. Ще навчаючись в школі була переконана, що буду вчителем. Мене завжди вабило бурхливе шкільне життя. Закінчила фізико-математичний факультет Харківського педагогічного інституту імені Г.С.Сковороди.                                  

Розумію, що змінюється світ, а разом з ним підходи до викладання, але незмінним залишається головне призначення вчителя – навчити людину бути Людиною. Тому моїм життєвим кредо є компетентність, ретельність, вимогливість до себе і вихованців.Власний педагогічний досвід, глибоке вивчення теоретичних засад сучасної педагогіки, бажання досягти як власного професійного успіху, так і бути співтворцем успіху своїх вихованців змушує мене  перебувати в постійному педагогічному пошуку реально ефективних форм організації навчально-виховного процесу.Впевнена, що сучасне навчання – це навчання, в якому, насамперед, взаємно розвиваються вчитель і учень, тому систематично працюю над підвищенням власної освітньої траєкторії.Працюючи над впровадженням діяльнісного та компетентнісного підходів до навчання математики, першочергову увагу приділяю формуванню в учнів стійкої математичної компетентності на рівні, достатньому для забезпечення життєдіяльності в сучасному світі, успішному оволодінню учнями знаннями з інших галузей, забезпеченню інтелектуального розвитку учнів, створенню умов для розвитку та самореалізації кожного учня.…Як учитель математики, не уявляю викладання свого предмета без інтеграції з українським  народознавством, без відкриття перед школярами   безмежного і прекрасного світу духовної культури нашого народу. Я глибоко переконана, що патріота-учня  може виховати лише патріот – учитель. Люблю своїх дітей  незалежно від того, як вони вчаться. Намагаюсь прищепити їм паростки власного оптимізму, позитивного ставлення до життя, упевненості в тому, що кожна людина унікальна, талановита і може досягти, чого забажає, потрібно лише йти впевнено до своєї мети.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання